Červen 2013

Camilla a NOH8

27. června 2013 v 20:44 | Dáší |  všechno a všichni
Camilla Luddington's NOH8 Photo Shoot

NOH8 - Tato kampaň která vystupuje proti působnosti kontroverzní politické strany California Proposition 8, má odmítavý až agresivní postoj vůči homosexuálním lidem, do kampaně se do dnešního dne zapojila už celá řada celebrit. Teď se k nim přidala i Camilla.
I have a crush on you too

24. června 2013 v 14:59 | Dáší |  ♥MerDer♥10. řada se začne natáčet 16. července!!!

19. června 2013 v 13:06 | Dáší |  10. série - Písničky a jiné
9. série nám bohužel skončila už v květnu, a tak si musíme počkat. Ale natáčení začne už ani né za měsíc.
Jsem docela ráda že zařadili mezi hlavní postavy Jo Wilson ( Camilla Luddington ) ale ještě se mi docela líbila Heather Brooks ( Tina Majorino ). Škoda že tam nebude...nebo tam bude vidět míň.


Grey's Anatomy povýšil čtyři postavy mezi hlavní hráče

18. června 2013 v 18:31 | Dáší |  všechno a všichni
Podzim na ABC bude zase o něco bohatší. Před pár dny stanice oznámila, že její hit z lékařského prostředí, veteránské drama Grey's Anatomy (Chirurgové) povýšila čtyři postavy, které se od příští sezóny zařadí mezi hlavní.
Šťastnými herci, kteří se dočkají pravděpodobně výrazného zvýšení platu, jsou Camilla Luddington, Gaius Charles, Jerrika Hinton a Tessa Ferrer.
Luddington v seriálu hraje postavu Jo, Alexovu novou romantickou známost. Charles je Shane, mírná vlezdoprdelka, která se snaží být novým doktorem Shepherdem. Hinton ztvárňuje postavu jménem Stephanie, milenku Jacksona. Ferrer se pak objevuje v roli Leah, která téměř ztratila práci poté, co Bailey udělala závažnou chybu.
V seznamu chybí Tina Majorino, která v deváté sérii hrála Heather, jednu z nejlepších internistek v Grey Sloan Memorial Hospital. Herečka, která se minulý týden upsala chystanému filmu o Veronice Mars, ve kterém si zopakuje roli Mac, se objeví jako jedna z hlavních postav v chystaném dramatu stanice TNT s názvem Legends.
Prozatím není jasné, zda se do desáté série vrátí Hilarie Burton v roli Lauren, která měla úlet s Arizonou.

Layout by: Tessie | Blog optimized for: Opera

"Vskutku není hezčího vztahu, než jaký by měli mít otec a dcera: v lásce k vaší ženě je touha, v lásce k vašemu synovi ambice, ale k dceři, tam jde o něco zcela nepopsatelného."