Říjen 2014
Elenin dům

15. října 2014 v 23:45 | Dáší |  Ellen Pompeo- Meredith GreyRodinka

15. října 2014 v 21:06 | Dáší |  Ellen Pompeo- Meredith GreyNarozeniny

13. října 2014 v 18:36 | Dáší |  Kate Walsh- Addison Montgomery
Dnes slaví herečka Kate Walsh která hrála v GA Addison Montgomery-Shepherd. Je jí 47 let.
Všechno nejlepší!!!Životopis Cateriny

10. října 2014 v 17:57 | Dáší |  Caterina Scorsone- Amelia Shepherd

Povolání:
Národnost:
Věk:
32
Narození:
16.10. 1981, Toronto, Ontario
Caterina se proslavila rolí Dr. Amelie Shepherd, sestry Dereka Shepherda, v seriálech Private Practice a Chirurgové a rolí Alice Hamilton z televizního mini-seriálu Alice.Navštěvovala školu Cardinal Carter Academy for the Arts v Torontu, kde hrála ve hře Oklahoma! a v několika dalších představeních. Dále pokračovala ve studiu na koleji Trinity College University of Toronto, kterou v roce 2005 dokončila a získala titul ze studií postmoderny. Je prostřední dítě z pěti sourozenců, 2 starších sester dvojčat a mladší sestry a bratra.Jedna z jejích starších sester je herečka Francesca Scorsone. (narozena roku 1977).

Kariéra

Její první televizní vystoupení bylo v kanadské televizní show Mr. Dressup, ve které se pravidelně objevovala již od svých devíti let.
V roce 1998 získala roli v show "Peggy Delaney" rádiové stanice CBC. Caterina zde ztvárnila roli Amber, 15letou dívku, která se přestěhovala z Vancouveru ke své matce do Toronta, aby zde navštěvovala školu.
Seriál, který znamenal pro Caterinu průlom v její herecké kariéře, byl seriál 1-800-Missing (nyní nazvaný Missing). Hrála zde postavu jménem Jess Mastriani, mladou ženu, která ve svých vizích vídá pohřešované lidi. Poté, co Jess zachrání několik pohřešovaných lidí, získá práci v FBI, kde se stane součástí speciální jednotky, která se specializuje na vyhledávání ztracených lidí.
V roce 2009 ztvárnila Scorsone roli Alice Hamilton v mini-seriálu stanice Syfy Alice.
V roce 2010 se připojila k obsazení seriálu Private Practice, aby ztvárnila roli Amelie ("Amy"), sestru Dereka Shepherda ze seriálu Chirurgové.[8] Do role byla obsazena poté, co Eric Stoltz, který režíroval jednu z epizod, uslyšel o roli Amelie a vzpomněl si právě na Caterinu Scorsone, se kterou spolupracoval na My Horrible Year!. Zmínil se o ní producentce a tvůrkyni seriálu Shondě Rhimes a všiml si také její podobnosti s hercem Patrickem Dempseym (hercem, který hraje Dereka Shepherda).
Od července roku 2010 se Caterina stala regulérní postavou seriálu Private Practice. Účinkovala ve třetí epizodě sedmé série Chirurgů, ve které s Derekem začali urovnávat jejich dávné spory.

Osobní život

Scorsone je vdaná za muzikanta Roba Gilese z hudební skupiny The Rescues. 6. července 2012 se jim narodila dcera Eliza. Její těhotenství bylo zasazeno do storyline postavy, kterou ztvárnila v seriálu Private Practice. Společně žijí v Los Angeles v Kalifornii.

Ocenění

V roce 2012 byla Caterina oceněna cenou PRISM za Nejlepší ženské vystoupení ve více epizodách v dramatickém seriálu, za její ztvárnění postavy drogově závislé Dr. Amelie Shepherd v seriálu Private Practice.

Layout by: Tessie | Blog optimized for: Opera

"Vskutku není hezčího vztahu, než jaký by měli mít otec a dcera: v lásce k vaší ženě je touha, v lásce k vašemu synovi ambice, ale k dceři, tam jde o něco zcela nepopsatelného."